Otvíráme 12. ročník kurzu Kritické myšlení a globální témata. Přihlášky do 12. ledna

28. 12. 2021 Mnozí a mnohé se těšíte, spousta se vás ptala, proto s radostí oznamujeme, že opět otvíráme náš tradiční akreditovaný kurz Kritické myšlení a globální témata pro pedagogy a pedagožky. Tentokráte v netypickém půlročním uspořádání při zachování 80ti hodinové dotace. Přihlaste se do 12. ledna. 

Sborník ze semináře Open space: Je změna možná?

27. 12. 2021 Sdílíme sborník příspěvků z participativního semináře Open space o vzdělávání a klimatické změně, který jsme letos v Předklášteří pořádali již potřetí, tentokrát s podtitulem Je změna možná? 

Nové klimatické vzdělávací metodiky ke stažení

27. 12. 2021 Přinášíme nové vzdělávací metodiky krátkého formátu pro využití ve školách i mimo ně.  

Jaký dnes vyprávět příběh?

22. 12. 2021 V červenci letošního roku proběhl již třetí seminář formou Open space v krásném prostředí kláštera Porta coeli v Předklášteří u Tišnova. Opět jsme se zaměřili na téma vzdělávání o klimatické krizi, tentokrát jsme se s podtitulem Je změna možná?

Mladí lidé v ČR a jejich zapojení do ochrany klimatu

21. 12. 2021 V červenci letošního roku proběhl již třetí seminář formou Open space v krásném prostředí kláštera Porta coeli v Předklášteří u Tišnova. Opět jsme se zaměřili na téma vzdělávání o klimatické krizi, tentokrát jsme se s podtitulem Je změna možná?

Maskulinní a femininní principy a klimatická změna

20. 12. 2021 V červenci letošního roku proběhl již třetí seminář formou Open space v krásném prostředí kláštera Porta coeli v Předklášteří u Tišnova. Opět jsme se zaměřili na téma vzdělávání o klimatické krizi, tentokrát jsme se s podtitulem Je změna možná?

Štítky aktualit

NEWSLETTER NaZemi
  • Novinky 1× měsíčně
  • Pozvánky na akce
  • Zajímavosti, fotografie a videa
  • Jen pro aktivní a všímavé
  • Nepropásněte novinky