Konzultace

Rádi s vámi budeme sdílet naše zkušenosti v oblasti globálního vzdělávání a metodických přístupů, se kterými pracujeme (např. kritické myšlení, participativní skupinové procesy, Global Storylines nebo práce s kontroverzními tématy).

Konzultace mohou mít různou podobu: od jednorázového telefonického rozhovoru až po dlouhodobější konzultace či mentoring.

Tísňová linka GRV

Dobře poslouží pro rychlou jednorázovou konzultaci, pokud si lámete hlavu např. nad tím, kde najít vhodný metodický materiál k tématu nedostatek vody ve světě nebo jak si poradit s tématy, která mohou být kontroverzní.

Tísňová linka je vám k dispozici na 777 110 434 (telefonát je zpoplatněn pouze vaším běžným tarifem).

Mentoring

Mentora lze chápat jako průvodce, který dává mentorovanému podporu, pomáhá mu najít správný směr či řešení a může předávat zkušenosti v určité oblasti. My máme bohaté zkušenosti v hledání cest, jak ve výuce zohledňovat globální souvislosti a zároveň používat vhodné pedagogické nástroje, které umožní dětem i dospělým aktivně se spolupodílet na podobě světa kolem nás.

V případě zájmu o intenzivnější spolupráci lze na bázi mentoringu spolupracovat např. při zavádění komplexních pedagogických přístupů (kritické myšlení, Global Storylines), ideálně v návaznosti na absolvování kurzu Kritické myšlení a globální témata či zaškolení do práce s metodikou Global Storylines. V případě zájmu se nám ozvěte na vzdelavani@nazemi.cz.