Zavřeli jsme obchod na Pekařské, nakoupit si můžete na Kounicově 42

4. 6. 2015 Na konci května 2015 jsme zavřeli Obchod NaZemi na Pekařské 22 v Brně. Nadále se však věnujeme velkoobchodnímu prodeji a prodeji přes e-shop obchod.nazemi.cz.

Nabídka pro firmy: vánoční fairtradové balíčky

19. 9. 2014 Českým firmám nabízíme dárkové balíčky s fairtradovými výrobky pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Fairtradové balíčky jsou symbolem společenské odpovědnosti firmy a jsou ideální pozorností k Vánocům nebo při významných příležitostech.

Proč si vybrat sociální podnik Obchod NaZemi, s. r. o.

17. 3. 2014 Před rokem jsme jakožto jediný vlastník založili sociální podnik Obchod NaZemi, s. r. o. Proč jsme to udělali a proč by vás náš sociální podnik mohl zajímat? Čemu jsme se v průběhu roku věnovali? A jak se v obchodě realizují naši dobrovolníci?

Založili jsme s. r. o.

6. 2. 2013 Založili jsme vlastní s. r. o. s názvem Obchod NaZemi. Jedná se o sociální podnik a toto s. r. o. provozuje obchod na Pekařské 22 v Brně i e-shop (obchod.nazemi.cz). 

Prodáváme fair trade

15. 12. 2004 Před Vánocemi roku 2004 jsme otevřeli první prodejní místo s fairtradovými výrobky v České republice a dali jsme mu název NaZemi. Toto prodejní místo se nacházelo v ekologické poradně Veronica v Brně na Panské ulici. 

Kávu nebo fairtradovou kávu? Jaký je v tom rozdíl?

2. 9. 2013 Za každým šálkem kávy se skrývá nějaký příběh. Může to být příběh živořících lidí a narušeného životního prostředí, nebo příběh harmonického sloučení zájmů výrobců, přírody a spotřebitelů.